Skip to main content

Про Нас

Творчий центр АРТОС Киів. Курси живопису для дорослих та дітей

Додайте нові відтінки в палітру вашого життя!

Творчий центр АРТОС відкриває свої двері для Всіх, хто бажає навчитися мистецтву жити творчо!

В творчому центрі АРТОС викладаються новаторські методики навчання для дорослих та дітей з різним рівнем підготовки. Почати навчання живопису «з нуля» або підготуватись до вступу до ВНЗ – не питання!

АРТОС – це перший в Києві творчий центр, де відкрилися заняття з малювання для дорослих в індивідуальному та груповому форматі.

Для діток існує безліч гуртків, де вони можуть реалізувати свої творчі навички. У той час, як солідні люди часом шкодують, що у них немає можливості втілити свої ідеї на полотні, адже в дорослому житті часом так часто не вистачає яскравих фарб.

Саме тому у нашому центрі розкривають свої творчі здібності та таланти: бізнесмени, адвокати, бухгалтери, банкіри, топ-менеджери,
IT-спеціалісти та навіть всесвітньо відомі українці!

Тому вікова категорія та рівень підготовки наших учнів немає меж!

Чому більше 6000 учнів вже відкрили для себе АРТОС?

Навчання в АРТОС не обмежується відвідуванням занять з живопису, духовне пробудження і творча свобода сприяють внутрішнім наповненням в середовищі творчої аудиторії, де розвиваючись в колі однодумців, Ви стаєте безпосереднім учасником різноманітних заходів, виставок, творчих вечорів, зустрічей з відомими художниками.

Кожен наш учень стає безпосереднім учасником благодійних заходів та проектів! Частину коштів, сплачених учнями за навчання ми долучаємо до благодійних заходів, аукціонів, виставок та соціальних проектів.
Дізнатися більше...

До наших благодійних проектів долучаються та підтримують відомі зірки, телеведучі, бізнесмени, співаки, дипломати та меценати.

Творчий центр АРТОС – це перша арт-студія в Україні, де існують інклюзивні групи з живопису, ліплення та творчого розвитку для дітей з особливими потребами та інвалідністю!
Дізнатися більше...

Тетяна Риліна. Творчий центр АРТОС Киів. Курси живопису для дорослих та дітей

Тетяна Риліна

Засновник центру "Артос"

Подаруйте собі шанс стати художником!

Несподівано для себе в Творчому центрі АРТОС Ви відкриєте нову реальність та навіть зможете візуалізувати свою мрію!
Хто знає, можливо, Ваше хобі стане справою всього Вашого життя.